KRZYSZTOF
WERMIŃSKI

Pakiety Cenowe

Ceny ujęte w cenniku mają charakter poglądowy, ostateczna cena wizyty i zabiegów ustalana jest każdorazowo przed wizytą lub zabiegiem.

Konsultacja

120 zł

Chirurgiczna bądź proktologiczna

Umów termin

Krioterapia

100-150 zł

Kriochirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Umów termin

Zabieg Barrona

300 zł

Zabieg usunięcia pojedynczego hemoroida

Umów termin

Konsultacja

150 zł

Proktologiczna 
z anoskopią

Umów termin

Pozostałe ceny

Dbamy o twój komfort

Staram się aby każdy zabieg w miarę możliwości był przeprowadzany bezboleśnie, dokładam do tego wszelkiej staranności oraz zdobytej wiedzy  

Opieka

Gabinet i toaleta przyjazne są osobom niepełnosprawnym. Wizyty umawiane na konkretną godzinę gwarantują brak konieczności oczekiwania.

badania

Badania i zabiegi w moim gabinecie wykonywane są z najwyższą starannością przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, posiadającym wymagane certyfikaty.

jakość

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy chirurga oraz najlepszy sprzęt gwarantuje najwyższą jakość usług. Współpracuję z renomowanymi pracowniami i laboratoriami.

O MNIE

Po ukończeniu w 1996 roku Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiej Akademii Medycznej (dziś Śląski Uniwersytet Medyczny) i uzyskaniu tytułu lekarza rozpocząłem pracę w Szpitalu imienia Ludwika Rydygiera w Katowicach, początkowo jako lekarz stażysta a następnie jako asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej tego szpitala. 

W 2000 roku uzyskałem specjalizację I stopnia a w 2007 roku tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej. Obecnie od 2010 roku pracuję na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich. 

W trakcie mojej drogi zawodowej uczestniczyłem w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach, doświadczenie zdobywałem odbywając liczne staże. Od kilku lat szczególnym zainteresowaniem darzę dziedzinę chirurgii jaką jest proktologia. Poza tym zajmuję się chirurgią przepuklin, gruczołu piersiowego, żylaków kończyn dolnych, zmian skórnych i wykonuję wiele innych operacji chirurgicznych w tym laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego. 

Od 12 lat wykonuję badania endoskopowe diagnostyczne i zabiegowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, zakładam gastrostomię odżywczą sposobem PEG.

Kontakt

Gabinet mieści się w Tarnowskich Górach Strzybnicy, 
ul. Starowapienna 32 
telefon kontaktowy i rejestracja (po godz. 16.00): 
577 642 224